PROJELERİMİZ

MCHAN LEGEND​

Ankara’nın Yeni Efsanesi Mchan Legend 9000 m  arsa üzerine bodrum, zemin ve 1 kattan oluşan her biri 365 m2 Brüt  kullanım alanına sahip toplamda 10 adet ultra lüks modern villayı sizlere sunuyor. Gölbaşı satılık villa ile tamamı müstakil bahçe alanlarından ve her yapıya özel otoparklardan oluşan yapılara sahip olabilirsiniz.

MCHAN İNCEK

MCHAN İNCEK projemiz; 18.600 m2 arsa üzerine bodrum, zemin ve 1 kattan ve her biri 637,45 m2 net kullanım alanına sahip toplamda 12 adet ultra lüks villadan oluşmaktadır. Villalarımızın tamamı müstakil bahçe alanlarından ve her yapıya özel otoparklardan oluşmaktadır.

MCHAN MOGAN

Akıllı Yatırım, Müstakil Hayat! Ankara’da Yeni Şansınız; McHan Mogan Ankara’nın en gözde yatırım bölgesi Gölbaşı’nda lokasyonu ile fark yaratan, yüksek getiri potansiyeline sahip, panoramik göl manzaralı müstakil bir hayat konforu sunan McHAn Mogan villaları şimdi satışta. Hemen tapu, 2023 teslim ve sadece lansmana özel fırsatlarla sınırlı sayıdaki McHan Mogan villaları ile siz de Ankara’da müstakil bir hayata ve değerli bir yatırıma aynı anda sahip olma şansını kaçırmayın.

MCHAN GARDEN

Mchan Garden 3383 m2  arsa üzerine zemin ve 1 kattan oluşan her biri 230 m2 Brüt  kullanım alanına sahip toplamda 4 adet ultra lüks modern villayı sizlere sunuyor